Rewal – informacje, wiadomości

Ci, którym dane było zwiedzanie obcych krajów, wiedzą, że Polska także jest krajem pięknym, urozmaiconym pod względem ukształtowania terenu. Nie każdy kraj, lepiej może będzie odpowiadało stwierdzenie, mało które państwo ma możliwość taką, by w jego granicach znajdowały się zarówno morze, góry, doliny, wyżyny, niziny jak również różnorodne jeziora. Polacy są jednak narodem, który nie do końca potrafi jeszcze docenić to co posiada. Władze Polski odpowiedzialne za jej rozwój postanowiły więc rozpocząć kampanie, która będzie miała na celu promocję wielu miejsc, które są warte odwiedzenia i spędzenia w niej wolnego czasu, a które to nie koniecznie są obywatelom i turystom zagranicznym są znane.

Owa reklama jest wydaje się być więc niezwykle potrzebna. Jednym z wielu miast, które otrzymały taką kampanię jest Rewal. Jest to miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim na Pobrzeżu Szczecińskim. Mimo, iż jest bardzo mała (liczy niecały tysiąc mieszkańców), to turyści opisują ją jako niezwykle urokliwą. O jej charakterze świadczy bowiem to, iż jako jedna z niewielu nadmorskich wsi posiada własną przystań rybacką, która gwarantuje świeżość owych produktów w pobliskich restauracjach. Udostępniona jest tam sprzedaż detaliczna ze względu na ogromne zainteresowanie turystów. Co równie ważne, noclegi Rewal i pokoje Rewal są stosunkowo niedrogie, wahają się w granicach od trzydziestu do około siedemdziesięciu złotych w zależności od tego, w jakim okresie czasu planujemy swój urlop.

Powszechnie wiadome jest bowiem, że najwyższe ceny spotkać możemy od połowy lipca do połowy sierpnia. Jeśli chodzi o standard pokoi, jest on wysoki, i nie pozostaje w tyle w porównaniu z innymi, europejskimi kurortami, a o czym świadczyć może między innymi fakt, iż w cenę zakwaterowania wliczone jest śniadanie. Każdy pokój posiada też własną, oddzielną łazienkę z prysznicem oraz suszarką i hotelowymi ręcznikami, w każdym pokoju znajduje się także telewizor, do którego podłączona jest lokalna telewizja kablowa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Wrewalu.com.pl