Rewal – piękne klify

Rewal, to niezwykle urokliwa, nadmorska miejscowość usytuowana na Pobrzeżu Szczecińskim, która znana jest przede wszystkim z tego, że zapewnia pełen wypoczynek i relaks w ciszy i spokoju. Dodatkowo, jej niespotykany nigdzie indziej klimat tworzy mała przystań rybacka. Na jej atrakcyjność wpływa także fakt, iż jest ona położona na wysokim wybrzeżu klifowym, około dziesięciu metrów nad poziomem morza. Rewal, mimo tego, że liczy sobie niespełna tysiąc mieszkańców, jest jednym z największych kurortów nadbałtyckich w całym województwie zachodniopomorskim. Owa wielkość zdaje się jednak nie działać na jej niekorzyść, gdyż dzięki niskiej zabudowie, która rozciąga się między brzegiem morskim a drogą, owe uczucie zostaje zredukowane do niezbędnego minimum.

Dodatkowo urozmaicona pod wieloma architektura zabudowa miejscowości, jej architektura, zadbane, pełne zieleni ogródki oraz liczne kawiarenki, puby, restauracje i bary nadają Rewalowi unikalny charakter stylowej miejscowości. Jej urok nadaje także stylowe oświetlenie w nocy. Władze miasta zadbały także o rozbudowę tarasów widokowych, z których turyści mogą podziwiać zarówno wschody i zachody słońca jak również panoramę okolicy, która charakteryzuje się ogromem zieleni oraz lasów. Wspaniale także na tle morza wyglądają także kolorowe statki i kutry, których podziwiać można podczas każdego pobytu na plaży.

Jest to miejscowość, która przyciąga turystów także niskimi cenami zakwaterowania, oraz tego iż standard ich jest niezwykle wysoki. Noclegi Rewal i pokoje Rewal słyną bowiem z luksusu na całym wybrzeżu. Każdy pokój posiada bowiem w swoim standardowym wyposażeniu własną łazienkę, telewizor, czajnik elektryczny oraz lodówkę, dzięki której możliwie będzie utrzymanie przekąsek i napojów w odpowiedniej temperaturze. Na terenie większości ośrodków możliwe jest także korzystanie z Internetu. Owa miejscowość wydaje się więc być idealnym miejscem pobytu zarówno dla młodzieży, dorosłych jak również całych wielodzietnych rodzin i kolonii.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Noclegi-online.pl