Rewal – położenie, atrakcje

Marzeniem nie jednego z nas jest urlop nad polskim morzem. Bałtyk przyciąga turystów z różną grubością portfela. Miejscem gdzie swoje wczasy planują zarówno turyści zamożni, oczekujący luksusowych warunków noclegowych jak i Ci mniej bogaci goście, jest Rewal. To wieś położona na Wybrzeżu Rewalskim w otoczeniu sześciu innych wiosek. Niewielki obszar nie przeszkadza turystom, ponieważ miejscowość oferuje tak wiele atrakcji latem że jest często wybieranym celem podróży. W Internecie łatwo znajdziemy informacje na temat noclegi Rewal. Istnieje oficjalna strona miejscowości i wiele innych portali na których przedstawiono możliwe do zarezerwowania pokoje Rewal, czy całe apartamenty. W zależności od tego ile chcemy wydać na pobyt nad Bałtykiem w Rewalu spotkamy ciekawe oferty noclegowe.

Przykładem jest hotel Palace. Jak sama nazwa wskazuje, hotel zapewnia swoim gościom istnie królewskie warunki pobytu. Pokoje są połączone z łazienką, w której znajduje się w zależności od tego co lubimy, prysznic bądź wanna. Do dyspozycji gości jest telewizor z Cyfrą plus w każdym z pokoi, lodówka, minibarek, stylowe meble i wygodne łóżko. Dodatkowe atrakcje hotelowe to basen z podgrzewaną wodą, nad którym można na przykład spędzić dzień jeśli pogoda nie dopisze, miejsce na grill czy pole golfowe w niewielkiej odległości od opisywanego ośrodka. Za takie luksusy zapłacimy ponad trzysta złotych za jedną noc, w przypadku pokoju jednoosobowego.

W miejscowości znajdziemy również tańsze noclegi, wahające się w granicach kilkudziesięciu złotych za jedną noc. Przykładowo dom gościnny Gąsiorowski proponuje spędzenie nocy w cenie od trzydziestu pięciu złotych. Dostępne są w nim pokoje dla dwóch, trzech lub czterech osób. Łącznie w ośrodku może znajdować się sto osiemdziesiąt osób, możliwe jest całkowite wynajęcie budynku na określony czas. Głównym atutem domu wczasowego jest znakomita lokalizacja. W pobliżu ośrodka znajdują się korty do gry w tenisa, sklepy, nieco dalej szkoła gdzie nauczymy się jeździć konno, las i dyskoteka.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Krab2.pl