Rewal – turystyka, turyści

Rewal to mała, aczkolwiek niezwykle urokliwa, piękna i malownicza wieś, która położona jest na Pobrzeżu Szczecińskim. Swoim niespotykanym urokiem oraz klimatem przyciąga do siebie nie tylko polskich ale także zagranicznych obywateli, którzy pragną spędzić długo oczekiwany wakacyjny urlop w tej oto niewielkiej, ale przy tym jakże atrakcyjnej dla turystów miejscowości. Co wydaje się bardzo ważne, noclegi Rewal są wręcz pierwszorzędne zarówno pod względem ceny zakwaterowania jak i pod względem komfortu oraz odległości do morza. Pokoje Rewal są wszak idealnie dostosowane do potrzeb, a także wymagań każdego klienta, nie jeden więc turysta znajdzie w owej miejscowości nocleg, który będzie odpowiadał jego wymaganiom pod każdym względem, także standardu.

Standard bowiem, bez najmniejszych wątpliwości, jest stosunkowo wysoki, każdy pokój bowiem został wyposażony w telewizor z telewizją kablową, czajnik elektryczny, co także bardzo ważne jest zaopatrzony również osobistą łazienkę z prysznicem i suszarką. Co stanowi o dodatkowej atrakcyjności, w niemal każdym hotelu i pensjonacie w cenę każdego noclegu wliczone jest śniadanie, a wykupienie dodatkowych posiłków jak obiad, kolacja, obiadokolacja jest możliwe w pobliskich stołówkach za stosunkowo przystępną cenę. Co ważne, posiłki takie są również niezwykle smaczne i apetyczne.

Turystów zdają się przyciągać również inne atrakcje, takie jak na przykład dyskoteki, w których grana jest różna muzyka, a zależności od dnia (są to bowiem zabawy tematyczne), a także bardzo dobrze rozwinięta baza sportowa. Wybudowano tam bowiem kilka lat temu kompleks sportowo-rekreacyjny z halą sportową, na której możliwa jest między innymi do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną oraz koszykówkę. Ponadto, opisywana przeze mnie wieś jest miejscowością, w której odnajdziemy niewielką przystań morska, która jest udostępniona dla rybaków. Sprzyja to więc zakupom smakowitych, apetycznych i co chyba najistotniejsze świeżych ryb różnego gatunku. Entuzjazm budzą również piękne, czyste, zadbane i stosunkowo szerokie piaszczyste plaże, które także są istotnym czynnikiem przyciągającym turystów.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pod-muzami.pl